icon

Antena GSM

Antena GSM zwiększa poziom sygnału modułu GSM. Działa w czterech zakresach 850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz. Jest to gwarancją działania urządzenia na całym świecie. Posiada dedykowane złącze uniemożliwiające błędne podłączenie anteny GSM oraz GPS.
Antena GSM
icon Antena GPS
Antena GPS zwiększa poziom sygnału modułu GPS. Zewnętrzna wersja jest stosowana we wszystkich Terminalach produkcji Albatross. Działa w trybie aktywnym (dodatkowo zasilana) oraz podnosi skutecznie dokładność rejestrowania satelitów GPS. Posiada również dedykowane złącze, uniemożliwiające błędne podłączenie anteny GSM oraz GPS. Terminale monitorują stan podłączenia anteny GPS. W momencie jej odłączenia generowany jest odpowiedni EVENT!
Antena GPS
icon CAN CLICK 12V/24V
CAN CLICK 12V/24V jest dedykowaną przystawką do urządzeń z modułem CAN. Pozwala na czytanie wszystkich sygnałów z magistrali CANBUS, przez izolację przewodów (bezstykowo) z każdego pojazdu znajdującego się na liście pojazdów obsługiwanych. Działa zarówno w instalacjach 12V jak i 24V.
CAN CLICK 12V/24V
icon Czytnik pastylek DALLAS
Czytnik DALLAS odczytuje stykowo dane indentyfikacyjne z pastylek DALLAS. Czytnik zakończony jest gotową do podłączenia kostką. Długość przewodu 150cm. Posiada jednokolorowy LED, za pomocą którego sygnalizowany jest brak autoryzacji po włączeniu stacyjki.
Czytnik pastylek DALLAS
icon Pastylka DALLAS
Pozwalaja na autoryzowanie się za pomocą czytnika pastylek DALLAS.
Pastylka DALLAS
icon Czytnik kart RFID
Czytnik RFID 125kHz odczytuje bezstykowo dane identyfikacyjne z pasywnych transponderów, pracujących w systemie UNIQUE. Posiada jednokolorowy LED za pomocą którego sygnalizowany jest brak autoryzacji po włączeniu stacyjki.
Czytnik kart RFID
icon Karta RFID
Karta RFID pracująca w systemie UNIQUE pozwala na autoryzowanie się za pomocą czytnika kart RFID.
Karta RFID
icon Konwerter RS232 na RS232TTL
Konwerter RS232 na RS232TTL to moduł konwertujący sygnał z sygnału RS232 na sygnał RS232TTL. Wymagane do podłączenia Garmin FMI oraz innych akcesoriów.
Konwerter RS232 na RS232TTL
icon Przycisk napadu
Przycisk napadu jest przyciskiem jednopozycyjnym, pozwalającym kierowcy np. na zgłoszenie napadu do centrali.
Przycisk napadu
icon Przekaźnik 12V/24V + podstawka przekaźnika
Przekaźnik samochodowy z podstawką umożliwiający między innymi zdalne odcinanie zapłonu pojazdu. Sprzedawany w dwóch wersjach: pod instalację 12V oraz pod instalację 24V.
Przekaźnik 12V/24V + podstawka przekaźnika
icon Przewód do programowania
Przewód do programowania, umożliwiający połączenie się z Terminalem za pomocą darmowej aplikacji, znajdującej się na dysku komputera PC.
Przewód do programowania
icon Wiązka A
Wiązka A (zasilająca – 6 pinowa) do złącza JP-1 Terminali Albatross.
Wiązka A
icon Wiązka B
Wiązka B (8 pinowa) do złącza JP-2 Terminali Albatross. Wiązka dla wersji urządzeń bez modułu CAN.
Wiązka B
icon Wiązka C
Wiązka C (8 pinowa) do złącza JP-2 Terminali Albatross. Wiązka dla wersji urządzeń z modułem CAN.
Wiązka C
icon Identyfikacja Bluetooth BTLE (Bluetooth Low Energy)
Moduł przeznaczony do zdalnego odczytywania unikalnych adresów MAC pastylek BT, które znajdują się w obrębie jego zasięgu. Jest w stanie odczytać jednocześnie do 12 tagów XBLITZ / do 50 tagów Eddystone / do 6 tagów ELA COIN T i przesłać zebrane informacje do serwera za pośrednictwem terminala S10/FM. Moduł jest przeznaczony do integracji z Terminalami S10/FM za pośrednictwem złącza JP-3, jego zasięg wraz z dedykowanymi pastylkami to 8 metrów.
Identyfikacja Bluetooth BTLE (Bluetooth Low Energy)
icon Pastylka bluetooth
Pastylka bluetooth – tag współpracujący z modułem Bluetooth.
Pastylka bluetooth