icon

Moduły rozszerzeńicon
Moduł EXPANDER rozszerza zakres dostępnych wejść i wyjść Terminala S8 umożliwiając podłączenie dodatkowych peryferiów do istniejącego systemu. Moduł podłącza się poprzez złącze komunikacyjne JP3 do Terminala S8. Po podłączeniu moduł EXPANDER nawiązuje komunikację z Terminalem i dodatkowe wejścia cyfrowe stają się dostępne.

Moduł rozszerza zakres wejść o:
  • 3 wejścia analogowe (reagujące na +)
  • 3 wejścia masowe (reagujące na -)
  • 2 wyjścia typu Open Collector
  • icon
    CAN CLICK 12V/24V jest dedykowaną przystawką do urządzeń z modułem CAN. Pozwala na czytanie wszystkich sygnałów z magistrali CANBUS, przez izolację przewodów (bezstykowo) z każdego pojazdu znajdującego się na liście pojazdów obsługiwanych. Działa zarówno w instalacjach 12V jak i 24V.
    icon
    Identyfikacja Bluetooth BTLE (Bluetooth Low Energy) - moduł przeznaczony do zdalnego odczytywania unikalnych adresów MAC pastylek BT, które znajdują się w obrębie jego zasięgu. Jest on w stanie odczytywać jednocześnie do 12 unikatowych adresów MAC pastylek BT i za pośrednictwem Terminala S8/FM wysyłać je na serwer. Moduł jest przeznaczony do integracji z Terminalami S8/FM za pośrednictwem złącza JP-3, jego zasięg wraz z dedykowanymi pastylkami to 8 metrów.