icon

Moduły rozszerzeńicon
Moduł EXPANDER rozszerza zakres dostępnych wejść i wyjść Terminala S10 umożliwiając podłączenie dodatkowych peryferiów do istniejącego systemu. Moduł podłącza się poprzez złącze komunikacyjne JP3 do Terminala S10. Po podłączeniu moduł EXPANDER nawiązuje komunikację z Terminalem i dodatkowe wejścia cyfrowe stają się dostępne.

Moduł rozszerza zakres wejść o:
 • 3 wejścia analogowe (reagujące na +)
 • 3 wejścia masowe (reagujące na -)
 • 2 wyjścia typu Open Collector

 • icon
  CAN CLICK 12V/24V jest dedykowaną przystawką do urządzeń z modułem CAN. Pozwala na czytanie wszystkich sygnałów z magistrali CANBUS, przez izolację przewodów (bezstykowo) z każdego pojazdu znajdującego się na liście pojazdów obsługiwanych. Działa zarówno w instalacjach 12V jak i 24V.

  icon
  Identyfikacja Bluetooth BTLE (Bluetooth Low Energy) -moduł przeznaczony do zdalnego odczytywania unikalnych adresów MAC pastylek BT, które znajdują się w obrębie jego zasięgu. Jest w stanie odczytać jednocześnie do 12 tagów XBLITZ / do 50 tagów Eddystone / do 6 tagów ELA COIN T i przesłać zebrane informacje do serwera za pośrednictwem terminala S10/FM. Moduł jest przeznaczony do integracji z Terminalami S10/FM za pośrednictwem złącza JP-3, jego zasięg wraz z dedykowanymi pastylkami to 8 metrów.

  icon
  Adapter FMS to rozwiązanie pozwalające na bezinwazyjne podłączenie Terminali Albatross System w pojazdach ciężarowych wyposażonych w standaryzowane złącze FMS (12 pin). Posiada wszystkie niezbędne elementy eliminując w ten sposób potrzebę modyfikacji zestawu montażowego przez instalatora. W zestawie zainstalowany bezpiecznik chroniący instalacje pojazdu przed skutkami zwarć. Adaptery FMS dostępne są do wszystkich Terminali Albatross wyposażonych w moduł CAN (S10.3/S10.5).