icon

Terminal GPRS FM23

icon2015-09-15 Terminal GPRS FM23 jest nowym produktem w ofercie kierowanej do naszych partnerów, nie posiadającym możliwości podłączenia się do magistrali CAN pojazdu.

FM23 to urządzenie skoncentrowane na przesyłaniu informacji o pozycji pojazdu, a także przesyłaniu informacji o stanie dodatkowych elementów podłączonych pod wejścia urządzenia. Jest to mniejsza i zarazem tańsza wersja bliźniaczego, dobrze znanego na rynku produktu jakim jest Terminal GPRS S8.2. Poza ceną i wielkością urządzenia, FM23 w odróżnieniu do S8.2 posiada tylko dwa złącza – JP1 oraz JP3. W złączu JP1 dotąd nieużywane – w przypadku Terminali serii 8 – wejście JP1-2, zostało zastąpione wyjściem typu open collector. Dodatkowo antena GSM została zintegrowana w środku urządzenia, co usprawnia przeprowadzenie instalacji urządzenia w pojeździe. Ważne, że FM23 jest urządzeniem w 100% zgodnym z protokołem Terminali serii 8 – komendy, ramki danych, sposób komunikacji pozostaje niezmienny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem produktu, dostępnym w katalogu produktów. Katalog dostępny jest do pobrania po kliknięciu przycisku Katalog produktów w menu strony.


icon   powrót